Zastosowania nowoczesnych drukarskich technik w wykończeniu domów i mieszkań - fototapety i obrazy drukowane na płótnie

Posted on 16/11/2022 7:51am

Poszukując inspiracji oraz pomysłów na urządzenie wnętrza swojego domu wiele osób sięga po zupełnie nowe rzeczy. Zaliczają się do nich na przykład fototapety, które wraz z powstaniem druku cyfrowego przebojem wdarły się do naszych domów i mieszkań. Dzisiaj fototapety są coraz bardziej popularne wśród osób szukających ciekawej inspiracji na swoje wnętrze.
dekoracja wnętrza
Source: http://demur.pl/obrazy
Posiadają one wiele zalet, a ich ceny w ostatnich latach mocno spadły, nie ma się więc czemu dziwić, że powiększająca się ilość klientów zaczyna je wybierać w miejsce normalnego malowania. Idea fototapet jest niezwykle prosta, po prostu trzeba zdecydować się na rodzaj podkładu, z którego będzie się chciało wykonać fototapetę, przesłać zdjęcie na motyw lub wybrać któreś pośród wielu tysięcy gotowych i podać rozmiary, w jakich tapeta będzie zrobiona. Nie będzie tu żadnego ograniczenia jeśli chodzi o wielkość, tylko jakość fotografii może być jakimś ograniczeniem.

Jeżeli Twoim celem na dziś jest odszukanie następnego tak nieszablonowego materiału jak ten, to uczciwie zalecam tę ofertę (https://karlhausmann.com/pl/produkt/sokownik-parowy-5-l-indukcja/). Pomyśl o tym - ona Ci się spodoba.

Po otrzymaniu zamówionej tapety trzeba ją dokładnie przykleić według załączonej instrukcji, a następnie cieszyć się wspaniałym, niesamowitym widokiem.dekoracja do sypialni
Source: http://demur.pl/obrazy
Do produkcji fototapet wykorzystuje się różne odmiany podkładów. Najbardziej popularny i zarazem najtańszy jest podkład papierowy, jego ogromnym plusem jest niska cena, ale niestety nie będzie on zbyt odporny na wodę i wilgoć.
Dlatego też nie bardzo będzie się nadawał do miejsc takich jak łazienka albo kuchnia, w nich znacznie lepiej sprawdzą się przykładowo odmiany lateksowe. Największą nowością, którą zainteresowane jest rosnące grono klientów, są obrazy drukowane na płótnie. Są one podobne do prawdziwego obrazu i są zrobione nie na lateksie albo papierze, ale na prawdziwym malarskim płótnie, które bardzo dobrze oddaje charakter wielkich dzieł - warto zobaczyć na stronie. Używając zaawansowane narzędzia do druku otrzymuje się obraz, który jest dokładną kopią jakiegoś dzieła wielkiego mistrza malarskiego. Dzięki temu przy stosunkowo niewielki koszcie można się cieszyć reprodukcjami wielkich dzieł, jakie do tej pory można było obejrzeć jedynie w muzeach albo malarskich albumach.

Tags: fototapety, albumy, papier