Świece Kringle Candle - idealne do każdego typu pomieszczenia.

Posted on 14/05/2019 12:47pm

Początki przedsiębiorstwa Kringle Candle sięgają 2009 r. Kolekcja aromatycznych świec Kringle Candle łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Produkty te zaprojektowane zostały, by pasowały do każdego typu wnętrz. Aromat świec została stworzona we współpracy z znakomitymi perfumiarzami, którzy wybrali różnorodność realistycznych zapachów do świec Kringle. Białe świeczki pasują do każdego otoczenia. Palą się również czystym, jasnym płomieniem, ponieważ wytwarzane są w 100% z naturalnego, pozyskiwanego w USA oleju parafinowego. To najlepiej spalający się wosk, który gwarantuje najjaśniej palące się świece.

świeczki zapachowe
Author: Zapachdomu.pl
Source: Zapachdomu.pl
Woski Kringle candle to nowość na polskim rynku, a jednocześnie towar świetnie znany zagranicą - w USA czy UK. Od kilku lat wspaniale wpisują się w trend otaczania się naturalnymi aromatami. Są to przede wszystkim produkty ekskluzywne, o aromatach niezwykle przypominających te naturalne, o czysto białych woskach i szklanych opakowaniach. Zapach unosi się w eterze jeszcze na długo po zgaszeniu świeczki. Woski Kringle wytwarzane są z parafiny i dodatków aromatycznych. Świece z parafiny są o niebo lepsze dla naszego zdrowia, ponieważ nie zawierają chemicznych dodatków, tak jak np. świece sojowe. Oprócz tego świecą się żywszym, nieskazitelnie czystym płomieniem.

Wyrób długo i czysto palących się świeczek aromatycznych jest po części sztuką i rzemiosłem. Każdy zapach świecy Kringle powstaje za pomocą metody prób i błędów. Kompetentny zespół zatrudnionych osób wciąż ciężko pracuje stwarzając nowe, ekscytujące aromaty i dopracowuje je do perfekcji. Najbardziej kosztownym składnikiem każdej świecy aromatycznej jest olejek eteryczny.

Wejdź na moje łącze (https://elektryczne.eu/smarthome/) - tam czeka na Ciebie nowa dawka super postów. Nie czekaj! Będzie świetnie, jeżeli napiszesz swą opinię.

To mieszanka naturalnie pozyskiwanych składników, która zapewnia produktom charakterystyczny zapach. Sztuką jest taki dobór składników zapachu, aby finalny produkt przypominał przyjemny aromat bogactwa kwiatów, owoców, ziół czy pożywienia.


Wyzwaniem naukowym natomiast jest zapewnienie tak samo mocnych doznań aromatycznych, zarówno gdy świeca jest zgaszona, jak i wtedy kiedy się pali.

Marka Kringle to bogactwo oferty i wybitna jakość. Finezyjna świeżość, szklane opakowania świec Kringle pasują do każdego wystroju, czyniąc go wytwornym. Nieważne, który zapach czy rodzaj świecy wybierzesz. Wszystkie stworzone są z dbałością o detale i zaspokoją najbardziej wymagających klientów. Nie masz pomysłu na podarunek? - Kup świeczkę Kringle Candle!

Tags: firmy, zapach, świeczki, jakość, parafina