Warto przystroić lokum własnymi rękoma

Posted on 11/09/2022 8:01am

Dekoracje do domu to często typowe stojaki na kurz. Otrzymujemy ich mnóstwo na różne święta. Wszyscy mamy całe mnóstwo tego rodzaju dekoracji skrytych w szufladach i w piwnicy bo nie ma opcji, by je wszystkie zmieścić na pułkach w salonie czy kuchni.


Co więcej, takie dekoracje niestety w końcu się nudza. Racja, ze są
dekoracje
Author: home&you
Source: home&you
piękne, jednak sklepowe ozdoby czasem są wzajemnie zbliżone wyglądem. Poza tym, jaka to satysfakcja postawić na pułce produkt zrobiony przez kogoś? Lub co gorsza produkt z fabryki robiony przez taśmy i chwytaki lub panele szklane do kuchni wrocław składany przez dalekowschodnich robotników. Czy nie lepszą opcją byłobu wykonać dekoracje o własnych siłach? To właśnie rzeczywista satysfakcja.


Ręcznie robone dekoracje niekoniecznie muszą być trudne do zrobienia - zobacz przykłady. A nawet przeciwnie, duża liczba z nich potrzebuje jedynie odrobiny zaangażowania i dobrych chęci. Świetne dekoracje jesteś w stanie wykonać choćby i ze zwykłego papieru albo bibuły – nie masz nawet pojęcia jak piękne arcydzieła mogą wykonać wprawieni w tej dziedzinie. Być może dowiesz się tego, jeśli zaczniesz trochę szukać po sieci.

Najlepiej skoncentruj się na terminie DIY, bo często akurat w ten sposób określa się własnoręcznie robione produkty - n.p. dizajnerski notatnik DIY. DIY to inaczej do it yourself, czyli zrób to sam. Oczywiście pod polskim hasłem również znajdziesz wiele ciekawych idei. A także inspiracji –
dekoracje
Author: home&you
Source: home&you
bo to właśnie wena pełni najważniejszą rolę. Gdy naprawdę chcesz udekorować mieszkanie w piękny sposób, to niczym McGyver jesteś w stanie wykonać produkty znikąd.

A jeśli jednak wolisz skupić się na konkretnych przepisach, to doskonałym wyjściem jest na start wypróbowanie tzw. wikliny z papieru. technika wyrabiania pięknych dekoracji z papieru, przetworzonego w domu tak, że przypomina wiklinę.

Tags: kuchnia, dekoracje, papier