W jaki sposób przy okazji remontu domu zupełnie zmienić prezencję mieszkalnego wnętrza

Posted on 10/06/2019 7:58am

Bycie właścicielem szykownie wyposażonego domu bywa marzeniem każdej pani domu. Aby jednak wnętrze nie odstraszało gości, należy je raz na jakiś czas zmieniać oraz jednocześnie dostosowywać do obecnie obowiązujących prądów w modzie. Zdarzają się pary małżeńskie, które przez nawet szesnaście lat nie robią żadnych przeróbek w domu.
wnętrza
Author: www.stylemepretty.com/
Source: www.stylemepretty.com/
Jednak i w takim przypadku nadchodzi pora na drastyczne zmiany - pani domu nie wytrzymuje nerwowo i korzystając z tylko sobie znanych kontrargumentów przekonuje męża do obowiązku wykonania całościowego remontu.Jedną z najbardziej przyjemnych czynności jest meblowanie pomieszczeń mieszkalnych - inspirując się pomysłami architektów wnętrz bez trudu stworzymy własne kompozycje. Do całkowicie odmienionego mieszkania nie będą już pasować do tej pory używane sprzęty. Bardzo szybko trzeba je wymienić na te nowe, zanim jeszcze przyjadą członkowie rodziny, aby sprawdzić i podziwiać efekty remontu zleconego przez gospodarzy.

Do wnętrza nowoczesnego domu dobrze jest zakupić stylowe akcesoria. W ten sposób uwypuklimy jego niepowtarzalność i sprawimy, że wnętrze nie będzie już prezentować się tak całkiem spokojnie. Taki koci pazur w postaci finezyjnej lampy lub donicy sprawdzi się nawet w najbardziej konserwatywnie urządzonym lokum.

kuchnia
Author: anhhang
Source: http://www.flickr.com
Do współczesnych zamierzeń dekoratorskich świetnie pasować będą akcesoria marki koziol. Każdej gospodyni przydadzą się w kuchni stylowe durszlaki, miski, noże do owoców czy podstawki pod kuchenne naczynia. Duże wrażenie wywierają całkiem zwykle przedmioty: dziadki do orzechów laskowych czy otwieracze do butelek. Kolorowe i fantazyjne kształty z pewnością spodobają się naszym milusińskim.

Pierwszaki chętniej skonsumują podwieczorek nietuzinkową łyżką. A nasi sąsiedzi poczują się mile zaskoczeni, gdy podamy im sylwestrowy posiłek na bardzo nietuzinkowej zastawie stołowej.

Do pozostałych pomieszczeń w mieszkaniu styliści firmy koziol proponują w takim samym stopniu designerskie wyroby. Przypadną one do gustu szczególnie paniom, które określają siebie mianem estetów. Jeśli mamy w familii lub kręgu znajomych kobietę elegantkę, to możemy jej kupić na gwiazdkę stylową lampę albo oryginalną konewkę do podlewania ogródków.

Tags: Wnętrza, naczynia, remonty