W jaki sposób odmienić wystrój kuchni na modniejszy i oryginalny? Jakie dodatki się sprawdzą?

Posted on 03/06/2021 9:18am

Planujemy zaaranżowanie kuchni oraz szukamy interesujących inspiracji. Troszkę znudziło się nam już standardowe podejście do tej kwestii. Chcielibyśmy wnieść nową świeżość w to pomieszczenie, w jakim dawno już nic nie było zmieniane. Zawsze były ważniejsze wydatki przez co odświeżenie kuchni odchodziło na dalszy plan. Tym razem jednak już postanowione i zaczynamy działanie. Co pomoże odmienić nam takie wnętrze?


czajnik
Author: Bugatti
Source: Bugatti
Zmienienie mebli to często zbyt drogi wydatek, szczególnie jeśli chcielibyśmy zamówić takie na wymiar. Zamiast zamawiać nowe, sprawdźmy co można zrobić ze tymi obecnymi. Czy nie możemy ich czasem troszkę odnowić. Na rynku dostępnych jest mnóstwo interesujących i dobrze wyglądających oklein, a co istotne są one całkiem wytrzymałe i nie zużyją się tak szybko. Nie musimy od razu oklejać całych mebli, ale przykładowo jedną z najbardziej zniszczonych szafek. Jeśli użyjemy jakiegoś żywego, kontrastującego z całą resztą koloru możemy otrzymać bardzo nowoczesny oraz interesujący rezultat. Warto zmienić uchwyty od szafek. Nie jest to duży wydatek, a bardzo zmienia wygląd mebli. Warto zmienić wygląd podłogi oraz na przykład wybrać tak modną ostatnimi czasy czerń i biel na podłodze, a mianowicie czarne i białe kafelki poukładane na przemian. Kuchnia nabierze modnego wyrazu trochę wyjętego z lat pięćdziesiątych. Spory efekty da skupienie się na dodatkach i kupienie kilku sprzętów. Bugatti czajnik okaże się dobrym wyborem (zobacz: bugatti czajnik zielony). Bardziej warty uwagi jest model czajnik bugatti vera. Jego wyjątkowo elegancka i oryginalna linia mocno zaakcentuje się w przestrzeni. Na rynku do kupienia mamy mnóstwo nowoczesnych oraz ciekawych sprzętów, jak płaskie, szklane wagi kuchenne, ciekawe wyciskacze do cytrusów z tworzywa sztucznego lub szklane, pełne elegancji karafki na wodę do picia. Można wręcz przebierać w ciekawych formach i modelach.


kuchnia
Author: Nemossos
Source: http://www.flickr.com
Ostatnio powstaje wciąż więcej niewielkich sklepów, w jakich sprzedawane są produkty unikatowe oraz niebanalne. Świetnym posunięciem może być także całkowite odsłonięcie okna. Najczęściej mamy tendencję do zasłaniania go różnymi firankami czy zasłonami. Natomiast ogromna ilość światła, a oprócz tego przestronności, którą osiągniemy po ściągnięciu tego typu zasłon może być dla nas pozytywnym zaskoczeniem. Tak samo możemy być zaskoczeni kolosalną zmianą jeśli chodzi o klimat tego pomieszczenia. W ten sposób otrzymamy przestrzeń, która na nowo odzyska dawny blask i będziemy mieli ochotę spędzać w niej większą ilość czasu. Zobacz również: .

Tags: meble, Wnętrza, kuchnia, klimat