Pragniesz mieć czarno białe płytki podłogowe? To fantastyczny sposób na stylowe wnętrze w twoim mieszkaniu! Zobacz więcej w artykule!

Posted on 01/10/2021 9:10am

Jesteś wielbicielką ponadczasowego, dość zwyczajnego połączenia czerni i bieli? Ja też! Dziś zaproponuję ci sposoby na czarno białe płytki podłogowe. Grywasz szachy?
Podłoga w szachownicę wygląda bardzo modnie.


Pasuje wprost idealnie do współczesnych wnętrz, stylizowanych w mało krzykliwych – czerni, bieli, stali, grafitu, granatu. Jeśli zatem masz trochę czasu i jesteś w stanie utrzymać płytki w stanie idealnym, lubisz sprzątać, na pewno możesz pomyśleć nad takim
płytki łazienkowe
Source: pixabay
rozwiązaniem. Będzie wyglądać niezwykle ciekawie jeśli na dodatek nie wyłożysz jej dywanem. Trzeba tylko przemyśleć, jakie rzeczy i barwy ścian wybrać do takiej przestrzeni - .
Na ścianach optymalnie będą wygladać różne barwy waniliowego koloru. Szczególnie gdy mamy meblościankę utrzymaną w kolorystyce brązów. Takie połączenie kolorystyczne doda wdzięku i ciepła chłodnej kolorystyce podłogi. Możemy również stawiać na urządzenie przestrzeni w całości czarno białej, tym samym zamalowanie dwóch ścian na wprost siebie na czarno i dwóch kolejnych na biało. Ciekawie będą na ich tle wyglądać meble również utrzymane w tych dwóch kolorach, ale skontrastowane z ich odcieniami.

Jeśli zafascynował Cię przedstawiany artykuł, to odwiedź www stelaż do łóżka 140x200 a tam czekają na Ciebie wiadomości godne zainteresowania. Zobacz je - będziesz niezwykle zadowolony!

Stawiajmy tym samym na wszystkie dodatki i meble w tych dwóch kolorach.


Wnętrze będzie wtedy bardzo stylowe.
Fajnym elementem będą także najprzeróżniejszego rodzaju dodatki w odcieniach szarości, czy stonowanych beży. Możemy np. zakupić szare, bądź srebrne długie zasłony, którymi zasłonimy okna. Ciekawym konceptem będą również błyszczące rolety w stalowym kolorze - (poznaj tutaj). Do tego kilka doniczek na kwiaty w tym samym kolorze, postawionych na parapecie. Takie połączenie z pewnością spodoba się naszym gościom.

Tags: zasłony, dywan, odcienie