Pragniesz mieć czarno białe płytki podłogowe? To fantastyczny sposób na stylowe wnętrze w twoim mieszkaniu! Zobacz więcej w artykule!

Posted on 26/06/2019 7:07am

Jesteś wielbicielką ponadczasowego, dość zwyczajnego połączenia czerni i bieli? Ja też! Dziś zaproponuję ci sposoby na czarno białe płytki podłogowe. Grywasz szachy?
Podłoga w szachownicę wygląda bardzo modnie.

Pasuje wprost idealnie do współczesnych wnętrz, stylizowanych w mało krzykliwych – czerni, bieli, stali, grafitu, granatu. Jeśli zatem masz trochę czasu i jesteś w stanie utrzymać płytki w stanie idealnym, lubisz sprzątać, na pewno możesz pomyśleć nad takim
płytki łazienkowe
Source: pixabay
rozwiązaniem. Będzie wyglądać niezwykle ciekawie jeśli na dodatek nie wyłożysz jej dywanem. Trzeba tylko przemyśleć, jakie rzeczy i barwy ścian wybrać do takiej przestrzeni - . Na ścianach optymalnie będą wygladać różne barwy waniliowego koloru. Szczególnie gdy mamy meblościankę utrzymaną w kolorystyce brązów. Takie połączenie kolorystyczne doda wdzięku i ciepła chłodnej kolorystyce podłogi. Możemy również stawiać na urządzenie przestrzeni w całości czarno białej, tym samym zamalowanie dwóch ścian na wprost siebie na czarno i dwóch kolejnych na biało. Ciekawie będą na ich tle wyglądać meble również utrzymane w tych dwóch kolorach, ale skontrastowane z ich odcieniami.

Jeśli zafascynował Cię przedstawiany artykuł, to odwiedź www stelaż do łóżka 140x200 a tam czekają na Ciebie wiadomości godne zainteresowania. Zobacz je - będziesz niezwykle zadowolony!

Stawiajmy tym samym na wszystkie dodatki i meble w tych dwóch kolorach.Wnętrze będzie wtedy bardzo stylowe.
Fajnym elementem będą także najprzeróżniejszego rodzaju dodatki w odcieniach szarości, czy stonowanych beży. Możemy np. zakupić szare, bądź srebrne długie zasłony, którymi zasłonimy okna.

Pasjonuje Cię opisywana sprawa? Jeżeli tak, to dodatkowo zobacz link na witrynie, która też publikuje tego typu posty. To bez dwóch zdań zwróci Twoją uwagę!

Ciekawym konceptem będą również błyszczące rolety w stalowym kolorze - (poznaj tutaj). Do tego kilka doniczek na kwiaty w tym samym kolorze, postawionych na parapecie. Takie połączenie z pewnością spodoba się naszym gościom.

Tags: zasłony, dywan, odcienie