Podejmujemy znajomych u siebie

Posted on 13/10/2020 8:38am

Nasze mieszkanie to nie tylko miejsce, gdzie relaksujemy się po ciężkim dniu pracy. Jeżeli posiadamy wielu znajomych może bardzo szybko zostać miejscem spotkań towarzyskich. Spotykanie się w centrum, w modnych kawiarniach, dawno już wyszło z mody. Obecnie w dobrym guście jest zwołać przyjaciół do swojego mieszkania na kawę parzoną po turecku oraz domowe wypieki. Jest to bardzo dobry zwyczaj. Nie tylko umacniamy przyjaźń, ale także sporo na tym oszczędzamy.


Odnowiony stolik
Author: patti haskins
Source: http://www.flickr.com/photos/pattipics/414813507/sizes/o/
Gdy pragniemy gościć u siebie znajomych, trzeba odpowiednio zaaranżować nasze wnętrza. Doskonałym pomieszczeniem do takich wizyt jest pokój dzienny. To nasze najbardziej reprezentacyjne wnętrze, dlatego postarajmy się dołożyć wszelkich starań, aby właśnie ten pokój prezentował się doskonale. Możemy go zaaranżować na mnóstwo różnych sposobów. Dla amatorów klasyki są tradycyjne komplety wypoczynkowe oraz eleganckie meble w stonowanych odcieniach. Jeżeli wolimy nowocześniejsze wnętrza,zdecydujmy się na zdecydowane kolory, gładkie powierzchnie i zaskakujące formy. Możemy także urządzić salon w dawnym stylu. To rozwiązanie znajduje w ostatnich czasach bardzo wielu zwolenników.

Czy wiesz, że następne bardzo emocjonujące teksty są na wyciągnięcie ręki? Kliknij i zerknij na źródło, a niewątpliwie poczujesz zadowolenie.

Lata międzywojenne były zawsze symbolem subtelnego szyku, dlatego z nostalgią powracamy do tamtej epoki i staramy się odtworzyć ten niesamowity klimat we własnym domu.
 
Zapraszając gości do domu, powinniśmy nabyć niezbędne przedmioty. Na niezobowiązujące spotkanie idealnie nadają się stylowe stoliki kawowe. Świetnie będzie się na nich prezentował nasz elegancki serwis. Przykryjmy stół piękną serwetą, postawmy wazonik z kwiatami i już można się czuć jak w modnej kawiarni na mieście.

A kiedy nastanie słoneczna aura, a my mamy taras, z powodzeniem powinniśmy właśnie tam zapraszać przyjaciół. Na rynku możemy kupić wiele mebli na balkon oraz innych akcesoriów, którymi możemy przyozdobić nasz mały ogródek. Posadźmy w ozdobnych donicach sezonowe kwiaty, a w skrzyniach aromatyczne zioła. Spotkanie w takiej atmosferze z pewnością będzie udane.

Tags: taras, dom, mieszkanie, pokój, wnętrze, stolik, ogródek