Ozdoby na szyby, które budują otoczkę świąt – które wybierać, by stworzyć świąteczny nastrój?

Posted on 18/10/2019 7:27am

Specjalnie na czas świąt niewyróżniające się na co dzień okna naszych domów stają się kolorowe dzięki ozdobom świątecznym. Stroiki i ozdoby wiszące mają pokazać, że również my szykujemy się na święta. Ozdoby na oknach potrafią przybrać pokaźne rozmiary, jak choćby przez świecące wieloma kolorami kombinacje świetlne.

Ozdoby zrobione ręcznie
Author: Roberto Verzo
Source: http://www.flickr.com
Ozdoby tego „kalibru”, włączane nawet na pół nocy oznaczają też zwiększone zużycie prądu. Jeśli jednak uwielbiamy wywierać wyjątkowe wrażenie i opłaty potrafimy przecierpieć to stworzymy inspirującą w swoim rodzaju kompozycję świąteczną. Na tle dziesiątek mieszkalnych okien to nasze „ubrane” okno będzie w wyróżniający się sposób przyciągać wzrok przechodniów.Nie oznacza to jednak, że nie można zdobić skromniej, zachowując przy tym wrażenie piękna.

Koniecznie zerknij tu (https://www.creoconcept.pl/) - to naprawdę gratka dla każdego sympatyka tematu, który w tym miejscu prezentujemy. Ta wiadomość niewątpliwie przypadnie Ci do gustu.

Zawieszka do okna czy na choinkę, dobrane do koloru zasłonek również urozmaicą ten okienny element - porównaj na stronie . Choinki z filcu, czerwono-białe mikołaje, misie i święcące stroiki oglądane z oddali tylko wzmacniają w nas poczucie zbliżających się świąt. Sklepy ze świątecznymi ozdobami, jak i duże markety pełne są w tym czasie ozdobnego ekwipunku, a konkretnie tego docelowo przeznaczonego na okna, firanki i choinki.

Jeśli znajdujące się tu wiadomości są dla Ciebie absorbujące, kliknij tu, ponieważ w danym serwisie (http://www.kro-mat.pl/) również odnajdziesz coś ciekawego.

W takie zawieszki zaopatrzymy się również przez serwisy aukcyjne. Za przysłowiowe grosze możemy zakupić gotowe komplety ozdób, stroiki choinkowe i światełka, które będą służyły nam przez lata.

Dekoracje świąteczne, ozdoby w stylu nowoczesnym
Author: home&you
Source: home&you
Jeśli jednak zwyczajnie nie preferujemy takiego uzewnętrzniania klimatu świąt na oknach, ozdoby wiszące spokojnie możemy wykorzystać na choinkach. Ozdobione łańcuchami, pełne bombek będą jeszcze bardziej piękne, gdy zawisną na nich dodatkowe zawieszki. Jeśli do tworzonego klimatu dodamy śpiewanie kolęd i mini-szopkę stojącą na parapecie przy oknie będziemy mogli stwierdzić, że święta niemal wchodzą do naszego mieszkania przez okno. Idea gwiazdki i prezentów od niej nie okazuje się wzięta z kosmosu.

Sposobów zdobień mamy więc całe mnóstwo, a ich wybór, czy określenie ilości ozdób i zawieszek, które umieścimy na szybach zależy tylko od nas samych - sprawdź. Nie zapominajmy, że są to tylko „ozdoby”, a więc dodatki, które dopełniają otoczki świąt - podobnie jak prezenty pod choinką. Najistotniejsza pozostaje oczywiście modlitwa i rodzinne przeżycie okresu z nowonarodzonych Chrystusem.

Tags: okna, choinki, światełka