Okna elegancko wystrojone

Posted on 03/06/2021 9:23am

Bywały gwiazdami kina. Najważniejszą rolę dostały w filmie „Okno na podwórze” Hitchcocka. Okna. Pobudzają wyobraźnię, umożliwiają kontakt ze światem. Z tej przyczyny istotne jest, jak wyglądają. Nie bez przyczyny używa się sformułowania „okno na świat”. Przecież pierwszą rzeczą, jaką przeważnie robimy o poranku, jest zerknięcie na widok za oknem. To właśnie od pierwszego wrażenia - upiętej tkaniny czy ciekawie dobranych zasłon - może zależeć czy dzień będzie udany.


Gwarancja na okna
Author: Oknoplast
Source: Oknoplast
Elegancka firana wraz z zasłoną potrafią podkreślić charakter wnętrza. To niezbędny element, bez którego okna pozostają nijakie.

Chcesz zbadać omawianą kwestię nieco bardziej? Jeśli tak, to kliknij ten link i zobacz więcej w tym tekście (http://tomiservice.pl/kontakt), który także omawia taką tematykę.

Dodatkowo chronią naszą prywatność, przed „atakami” podglądaczy. Staramy się więc wybierać je rozmyślnie, aby z satysfakcją cieszyć się trafnym wyborem. Niech nie ujdą naszej uwadze firany w jasnych kolorach: bieli, kości słoniowej, brudnego różu czy żółci. Dzięki nim nadamy wnętrzu wiosennej świeżości.

Firanki od Aleny do pokoju dziecięcego mogą być gładkie lub pokryte kolorowymi motywami. Jeśli pokój dziecięcy nie jest wystarczająco doświetlony, skupmy się na firankach bardziej delikatnych i wpuszczających do wnętrza więcej promieni słonecznych. Jeśli jednak wolimy bardziej nowoczesne rozwiązania, zdecydujmy się na rolety. Odpowiednio dopasowane pełnią wiele funkcji – od dekoracyjnej po zaciemniającą. To dobra alternatywa dla tradycyjnych firanek.


krótkie firanki w kuchni
Author: M I T C H Ǝ L L
Source: http://www.flickr.com
W przeciwieństwie do innych pomieszczeń, w pokoju sypialnianym możemy sobie pozwolić na co odważniejsze pomysły. Jest to przestrzeń najbardziej intymna, stworzona tylko dla mieszkańców, w której mocno zmarszczone firanki do sypialni pomogą stworzyć kameralny klimat. Można je ciekawie układać dopasowując do wielkości okna, indywidualnych upodobań i co istotne ilości światła wpadającego do pokoju. W kwestii wyboru firan kierujmy się własnym gustem. Dopasujmy je kolorystycznie do wnętrza, aby całość perfekcyjnie się komponowała. Inspiracji, sklepów z tkaninami szukajmy w internecie - z całą pewnością spełnią nasze oczekiwania.

Tags: okna, pokój