Obce pochwalacie, jednak swego całkowicie nie znacie

Posted on 18/11/2022 8:09am

Mamy dosyć małą świadomość tego, iż jako społeczność mamy się czym pochwalić, a nie chodzi mi o sprawy polityczne, historyczne, idee, tylko o praktyczne osiągnięcia. Jesteśmy w dalszym ciągu przekonani iż to co z zagranicy - szczególnie jeżeli artykuł pochodzi spoza naszej zachodniej granicy - bywa lepsze. Jednak nie jest to cała prawda. Oczywiście, towary z zagranicy miewają wysoką jakość, jednak nasze lokalne towary dorównują swym cudzoziemskim konkurentom.
lampy
Author: Christian Reimer
Source: http://www.flickr.com
Przykładem takiej sytuacji są produkty oświetleniowe.

Czy chcesz zobaczyć opisywaną sprawę z zupełnie innej perspektywy? Jeśli tak, to przeczytaj także wpisy z www (https://miras-przeprowadzki.pl/), które odnajdziesz po kliknięciu tutaj.

Wszyscy umiemy przytoczyć zagraniczne koncerny, a gdyby spytać o ojczystych wytwórców pewnie gros z nas miała by kłopot, a już z pewnością nasi rozmówcy byli by przynajmniej zaskoczeni tym, że eksportujemy nasze wyroby za granice. Przykładem takich wyrobów może być oświetlenie Kanlux. Jest to polska marka o 25 letniej tradycji, wytwarzająca oświetlenie architektoniczne, a więc takie, które służy do prezentowania detali architektury, przykładowo zabytków bądź innych budynków, lub innych obiektów architektonicznych, takich jak wodotryski, pomniki itd. Warto zobaczyćGdy więc jakiś włodarz miasta albo gminy pragnąłby w estetyczny sposób doświetlić główny plac w mieście lub pomnik, oświetlenie kanlux to będzie kapitalnym rozwiązaniem. Wspomniana firma oferuje nie tylko lampy, ale też wszelaki osprzęt potrzebny do działania tegoż oświetlenia, a więc odpowiednio dostosowane źródła światła a także przyrządy sterujące. Dzięki najnowocześniejszym sterownikom fontanna w parku miejskim może mienić się różnorodnymi odcieniami, zapalać się i gasić w z góry określonej kolejności. Zobacz również:


Lampy podłogowe i stołowa z kolekcji Toro
Author: SPOT Light
Source: SPOT Light
Naturalnie włodarze nie są jedynymi klientami wspomnianej firmy. Tak samo ważnym klientem są odbiorcy indywidualni. Możemy sobie zakupić piękne lampy sklep internetowy firmy oferuje duży wybór opraw do użytku domowego. Polska firma oświetli nam z powodzeniem i kuchnię i salon. Nowoczesne wzornictwo i zastosowane energooszczędne technologie na pewno zaspokoją wymagania najbardziej wymagających klientów. Najlepszym na to dowodem jest eksport artykułów przedstawianej firmy nie jedynie na rynki UE, ale i światowe (na przykład do Boliwii oraz Ameryki Północnej).

Tags: miasta, asortyment, społeczeństwo, Wybór, społeczność