Na który mebel się zdecydować, jeśli pragniemy zaaranżować własny salon wyjątkowo pięknie?

Posted on 19/09/2022 7:51am

Jest to narożnik, który zwraca uwagę wszystkich gości swoim ślicznym wyglądem. Nadaje wszystkim pomieszczeniom charakteru i nieważne czy też jest to miejsce nowoczesne, czy też typowe.


gustownie w sypialni
Author: Jared
Source: http://www.flickr.com
Mamy tu na myśli narożnik Modena, jaki sprawi wrażenie nowoczesnej aranżacji salonu i kusi swą doskonałą jakością wytworzenia, oryginalnością oraz niską ceną. Tego typu narożnik pozwala dobrze zagospodarować miejsce w salonie, a również może zostać wyszukaną jego aranżacją. To, że ma ciekawą barwę oraz formę spowoduje, że będzie ulubionym meblem wszystkich domowników. Posiada on funkcję rozłożenia, miejsce na pościel oraz widać jego solidne wykonanie. Warto zainteresować się ładnymi przeszyciami, które sprawiają, że mebel wygląda naprawdę ładnie. Powierzchnia do spania jest stworzona na sprężynach bonellowych co powoduje, że użytkowanie tego narożnika jest bardzo komfortowe. Jest to mebel uniwersalny, który można by ustawić na prawą i na lewą stronę zależnie od tego, co nam odpowiada.


W standardzie narożnik Modena wykonany jest z materiału o niezwykle wysokiej jakości, co powoduje, że okazuje się być nie tylko niezwykle wygodny w używaniu, ale także porządnie wykonany. Ma on duży kufer na poduszki i kołdrę co powoduje, że w taki sposób łatwiej można utrzymać ład w domu. Prosty system rozkładania wcale nie wymaga od jego użytkownika dużo siły. Do klienta należy decyzja, jakie nóżki mają być zamontowane w narożniku. Tu są do wyboru nóżki z drewna albo pokryte chromem.


W wypadku nóżek chromowanych, należy liczyć się z dopłatą 100 złotych. Poza tym można też wybrać barwę nóżek. Może to być olcha, venge lub czerń.

Masz ochotę poznać większą ilość ciekawych informacji na ten temat? To poczytaj więcej (https://listwy.effector.com.pl/pl/Listwy-wykonczeniowe-we-wnetrzu-jak-je-dobrac/), które właśnie wspomniane informacje posiadają.

Ponadto do narożnika można kupić dodatkowo fotel.

Tags: salon, pościel, fotel, interes, kupić