Kuchenne brązy i pomarańcze

Posted on 05/01/2019 7:31am

Ci wszyscy, którzy nie zapomnieli, że kuchnia bywa, przy odrobinie zaangażowania jej pana i władcy, najprzytulniejszą domową przestrzenią, często mówią, że kochają jej kameleonowość, która polega nie tylko na możliwości ugotowania nieskończonych odmian tej samej potrawy, ale i możliwości zmieniania wystroju samego pomieszczenia. Wystarczy zaledwie kilka dobrze wyeksponowanych drobiazgów, by kuchnia ze znanej, stała się kompletnie nową, czarującą na powrót, bardzo nastrojową przestrzenią.

Zestaw GYM - obierak, otwieracz, nóż do pizzy
Author: Bugatti
Source: www.smakprostoty.pl
Stąd - dla miłośników ciągłych zmian - kilka propozycji, w co przybrać kuchnię, by zauroczyła ognistym ciepłem. Naturalny brąz i energetyzująca pomarańcz to kolory symbolizujące, z jednej strony, stabilność, z drugiej ruch, zmienność. Za ich sprawą można stworzyć przytulno-intrygującą przestrzeń, która na nowo pobudzi do kulinarnych eksperymentów.

W leniwy nastrój pomarańczowo-brązowej błogości nam, łakomczuchom pierwszej wody, idealnie wpisała się domowa pizza (ślinka leci na samo wspomnienie!), którą pokroiliśmy nożem do pizzy z uroczego, wysportowanego zestawu GYM, marki Bugatti (aranżujesz kuchnię? zobacz - akcesoria kuchenne). Do pizzy, pachnącej tak, że zbiegli się wszyscy sąsiedzi z okolicy, idealnie pasuje surówka z nowalijek. Zaserwujemy je z Primavery, potężnej misy, której sekunduje nieodłączny towarzysz – zakochane w sobie szczypce Molla Kiss (uroczy zestaw do kuchni: oryginalne akcesoria). Oba produkty, oczywiście pomarańczowe i, oczywiście, z zasobów Bugatti. Witaminowe przysmaki pokroimy na desce Dania, masywnym, pięknym teakowym cudzie duńskiej marki Skagerak.

Czy na danej stronie znalazłeś wszelkie niezbędne wiadomości? Jeżeli czujesz brak, to namawiamy na nową. Kliknij w podany link i voila.Misa Primavera i szczypce Molla Kiss
Author: Bugatti
Source: www.smakprostoty.pl
Jako miłośnicy tego, co naturalne, sięgniemy pod deskę do krojenia z drewna. A ubrudzone warzywnymi sokami ręce wytrzemy w papierowe ręczniki, które podsunie nam designerski, niezwykle pomysłowy, stworzony z lakierowanej na pomarańczowo stali stojak na kuchenne ręczniki, stworzony przez duńską markę Steel Function. Wszystko zaserwujemy zgłodniałej rodzince na pięknej tacy Fionia, którą marka Skagerak (zobacz) podbiła serca miłośników nastroju i wygodnego serwowania.Ale zanim nastąpi uczta, czekając na rewolucyjnie pachnący obiad, siądziemy w odnowionej za sprawą drobiazgów kuchni i porozmawiamy o sprawach najważniejszych, o nas, o wspólnej przyszłości, planach i marzeniach. Bo pomarańcze i brązy genialnie sprzyjają szczerym i ciepłym rozmowom.Dania - drewniana deska do krojenia
Author: Skagerak Denmark
Source: www.smakprostoty.pl

Tags: kuchnie, misy, deski do krojenia, Bugatti, Skagerak

Author: J. Gawlikowska, K. Wawrzyczek