Kontrasty w aranżacji wnętrza - uzyskane za pomocą oryginalnego wyposażenia

Posted on 29/11/2022 7:56am

Aranżację wykorzystującą kontrasty udaje się wykreować nie tylko za pośrednictwem kolorów, lecz także łącząc różne nurty stylistyczne.


Połączenie klasycznych czy barokowych przedmiotów z minimalizmem, będącym znakiem rozpoznawczych obecnych czasów może poskutkować ciekawym i stylowym rezultatem.


Podobnie stanie się np. w przypadku ożywienia surowych mieszkań w duchu industrialnym akcentami właściwymi dla wyrafinowanego nurtu glamour bądź kunsztownego art deco.

Czy masz chęć dowiedzieć się czegokolwiek świeżego na prezentowany temat? Jeśli tak, to idealnie, ponieważ ta nasza strona na pewno też Cię zainteresuje.

Interesujący efekt uzyskamy również wprowadzając do mieszkania meble indonezyjskie. To niebanalne wyposażenie sprzedawane jest za pośrednictwem sieci online oraz wyspecjalizowanych w tej stylistyce sklepów meblowych. Jeżeli chodzi o meble indonezyjskie do wyboru mamy między innymi solidne komody i stoliki, których oryginalna dostojność fantastycznie kontrastuje z nowoczesnym wyposażeniem salonu czy sypialni. Wejdź tutaj idź na .


Okno Standard 92
Author: Stolbud Włoszczowa
Source: Stolbud Włoszczowa


poduszki
Author: Wolfgang Lonien
Source: http://www.flickr.com
Stosując tego rodzaju zabiegi aranżacyjne powinno się w mieszkaniu zastosować kilka elementów z danej stylistyki, na przykład jeśli w sypialni zagości akcent indonezyjski w postaci nocnego stolika, to najlepiej gdy w innym pomieszczeniu znajdą się obiekty nawiązujące do niego swym wyglądem, takie jak blaty Suar. Dzięki temu możemy osiągnąć spójne wnętrze, pomimo intrygujących kontrastów.


Ważne, aby cała aranżacja była dobrze przemyślana, ale także pamiętajmy, aby nie zagalopować się z ilością rzucającego się w oczy wyposażenia. Blaty Suar (zobacz na ) mogą stanowić najważniejszą dekorację dane pomieszczenia, a to za sprawą szlachetności drewna i zachowania nieregularnej linii.

Tags: mieszkania, Internet, sieci, styl, komody