Kafelki Vives, przeciwko płyty heksagonalne - a więc, najwspanialsze płytki do wyłożenia podłóg oraz ścianek

Posted on 13/08/2019 7:32am

Bardzo byś chciał unowocześnić, dal przykładu: - własną łazienkę? Rozmyślasz nad glazurą, ale nie wiesz, jakiego typu użyć? Pomyśl o marce Vives i nowym alternatywie płyt o nazewnictwie: Płyty Heksagonalne!
Modne dodatki na jesień
Author: Dekoria
Source: Dekoria


Na rozpoczęciu obecnego artykułu, poruszymy temat marki Vives, a dokładniej - kafle Vives. Marka Vives jest z Hiszpanii i powstała już w 1957 roczku zobacz płytki heksagonalne. Ma w posiadaniu liczne certyfikaty oraz charakteryzuje się trwałością, byciem wytrzymałą oraz pięknem.

Masz chęć zgłębić więcej danych na opisywany temat? Więc odsyłam do serwisu (http://www.novalamp.pl/Przeznaczenie/lampy-do-ogrodu), gdyż odnajdziesz w tamtym miejscu mnóstwo ciekawych danych opisujących przedstawiany wątek.

Kafle tej firmy są z najwyższej jakości glazury, która posiada normy jakości typu ISO 9001. Bywają ich bardzo różne alternatywy - rozmiary, kolory, wzornictwo. Ich cena za, dla przykładu za zestaw 25 sztuk w pojedynczym opakowaniu za płytkę podłogową o rozmiarach dwadzieścia na dwadzieścia, wynosi zazwyczaj koło 80 złotych, choć zdarzają się rabaty. Koniec z oklepanym wzorem na ścianach czy podłodze! Będąc przy różnego rodzaju wzoru, nie sposób nie napomknąć o pewnej dość nowiutkiej alternatywie glazury...


kafle vives
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com


Mowa tu o wyjątkowych i jedynych w swoim rodzaju płytach heksagonalnych sprawdź tutaj. Płytki heksagonalne bywają najnowszym trendem do urządzenia łazienki, który otrzymuje coraz to bardziej dużą popularność.
Wprowadzają do pomieszczenia niesamowity urok oraz styl, dzięki głębokim barwom oraz wzornictwie, oraz niepowtarzalnej budowie samiutkich płytek, które mają możliwość być sześciobokami, w kształcie trójwymiarowych bloczków - dzięki technice 3D każda rzecz jest już teraz możliwe! Przyciągnij oko własne oraz gości do tych wszystkich jedynych w swoim rodzaju płytek, a będziecie mieli na dodatek o jakiej rzeczy rozmawiać! Nie zwlekaj i kup je już dziś!

Tags: trend, firmy, sposób, wymiar