Jeżeli masz hotel lub jakikolwiek biznes, gdzie podejmujesz klientów, musisz pomyśleć o tym, aby Twoi goście już od progu czuli się u Ciebie dobrze

Posted on 05/07/2019 7:49am

Szefowie hoteli, fryzjerzy, kosmetyczki i mnóstwo innych firm z różnych dziedzin muszą poważnie podumać o zakupie nowoczesnych mebli recepcyjnych.
fototapeta
Author: http://demural.co.uk/
Source: http://demural.co.uk/


Okres małego biurka odchodzą na wysypisko historii. Dziś meble recepcyjne są coraz bardziej wykwintne- meble recepcyjne. Wynika to z faktu, że jest to pierwszy kawałek pomieszczenia, który widzi klient i warto, żeby już od progu miał o nas dobre zdanie i był przyjaźnie nastawiony.


W związku z tym jaki charakter ma przedsiębiorstwo, meble recepcyjne będą dopasowywały się w całościowy wygląd całego pomieszczenia. Jeżeli nadzorujesz elegancki hotel wnętrza hotelowe lub rozchwytywany w mieście salon fryzjerski, to meble recepcyjne powinny być bardzo eleganckie, ale także niebanalne. Klient już od pierwszego kroku powinien dostrzec, że oto znalazł się w idealnym miejscu, gdzie będzie otoczony profesjonalną troską. Barwa mebli może być przeróżna, ale powinna ona dostrajać się do całościowego designu pomieszczenia. blaty recepcji zawsze zrobione są z surowców, które nie zostawiają brzydkich smug. Jeżeli życzeniem klienta jest nowoczesny design, to meble recepcyjne są zestawieniem różnych materiałów - na przykład aluminium i szkła. Nowością, która cieszy się dużą chodliwością, jest podłączanie delikatnego oświetlenia LED na przodzie lady, co dodaje szyku wystrojowi.

recepcja w szkole językowej
Author: Shane Global
Source: http://www.flickr.comNie można również zapominać o przestrzeni wydzielonej dla gości czyli komfortowych sofach i pasujących do całości ław, przy których klient będzie mógł poczekać i napić się kawy. Sklep meblowy Abi

Tags: Wystrój, hotel, wygląd, blaty, oświetlenia