Jakim sposobem przyozdobić ściany we własnym domu?

Posted on 04/07/2018 10:05am

Zauważyłam ostatnio, iż dużo więcej osób niż kiedyś sięga po różne ozdoby, jak na przykład fototapety, naklejki ścienne czy obrazy na płótnie. Dlaczego okazały się takie uwielbiane? Przede wszystkim dlatego że wnoszą naprawdę dużo do wnętrz i nie są specjalnie drogie.


ścienne naklejki
Author: AMPsign
Chciałam to sprawdzić znalazłam w sieci sklep, by nabyć jakąś ciekawą ozdobę na ścianę. A głównie wpadły mi w oko naklejki ścienne. Nie są takie drogie, a potrafią błyskawicznie zmienić wygląd pustej ściany. Na dodatek jest możliwość wyboru wzoru z bardzo dużej ilości przykładów. Bardzo podoba mi się metoda nałożenia tej ozdoby na ścianę. To bardzo proste. Należy oderwać folię zabezpieczającą, nałożyć do wybranej powierzchni i bardzo powoli oderwać folię z wierzchu. Z pewnością te czynności trzeba wykonać starannie, ale to i tak jest łatwiejsze niż klejenie tapety czy malowanie pokoju. Wystarczy się uzbroić w dużą dawkę cierpliwości.

Podzielę się jeszcze wybranym wzorem. Po pewnym namyśle kupiłam naklejki ścienne z cytatami. Uznałam, że to doskonały pomysł, aby swoje wnętrze udekorować efektownym napisem ze słowami ulubionego autora.

Zobacz też: .

Tags: ściany, pomysł, liczba, dodatek