Jak dobrze zmienić pękniętą szybę w kominku?

Posted on 06/10/2019 5:04am

Szkło w domu cieszy się coraz większym zaciekawieniem, akcesoria albo meble z dodatkiem szkła przedstawiają się naprawdę modnie oraz interesująco. Dodatki szklane pasują do wielu wnętrz, zarówno tych współczesnych jak również klasycznych. Dużo postaci mieszkających w domach jednorodzinnych decyduje się na przykład na barierki szklane przy schodach lub na balkonie. Trzeba przyznać, że umiejętnie zastosowane dekoracje szklane wyglądają faktycznie wspaniale.

Szkło lakierowane
Author: Saint-Gobain Glass
Source: Saint-Gobain Glass
Szkła wolno też użyć do odłączenia jednego pomieszczenia od drugiego, przykładowo kuchni od jadalni (). Ściany szklane Wrocław bez wątpienia okażą się kapitalnym rozwiązaniem, które nie tylko będzie użyteczne, lecz także stylowe (więcej tutaj).Sporo postaci ma w swoich domach kominki, jakie posiadają szklaną szybę. Szyby w kominkach są zwykle stabilne i rzetelnie stworzone, chociaż nieraz może się zdarzyć, iż szyba zostanie uszkodzona i na przykład pęknie. W takiej sytuacji oczywiście powinnyśmy wymienić ją na nowiusieńką. Pierwszym krokiem, który powinnyśmy uczynić to sprawdzenie którą szybę posiadaliśmy oraz jakie posiadała ona wymiary. Musimy bowiem zamówić taką samą, ponieważ inna zdoła nie pasować do naszego kominka.

Szkło lacobel w holu
Author: Lacobel.eu
Source: http://lacobel.eu/
Mnóstwo promowanych firm oferuje szkło do kominka o różnorodnych wymiarach, niektóre firmy proponują również docinanie szyby na indywidualne życzenie Konsumenta. Wskazane jest skorzystać z propozycji solidnych i biegłych producentów szyb, którzy oferują odpowiednie i odporne szyby kominkowe i cechują się pozytywnymi opiniami innych Konsumentów. Szybę w kominku możemy bez trudności wymienić samodzielnie, wystarczy odkręcić śrubki, którymi była umocowana szyba i wymienić starą szybę na nowiutką. W czasie wymiany zwróćmy uwagę na to, czy sznur, który znajduje się pod ramą drzwiczek jest uszkodzony. Jeśli tak, też musimy wymienić go na nowy. By to zrobić należy odkleić stary sznur, wyczyścić ramę drzwiczek z reszty kleju i przykleić nowiuteńki, rzetelnie odmierzony sznur.

Tags: szkło, szyba, kominki, dekoracje szklane