Hamak odpowiednio wkomponowany w przestrzeń pokoju

Posted on 06/06/2019 3:49am

Hamak to nie tylko komfortowe wyposażenie ogrodu, czy tarasu. Prawidłowo wkomponowany w powierzchnię pomieszczenia ma możliwość być nie tylko jego ozdobą, lecz także punktem relaksu.


Jest dużo modeli hamaków różniących się od siebie surowcami użytymi do ich sporządzenia, wymiarami, także kształtami.
W zależności od tego, gdzie hamak ma wisieć i do czego mieć zastosowanie, jest możliwość zdecydować się na różne modele hamaków.


Hamak w pokoju użyteczny link najlepszy jest na stelażu z drewna, lub metalu. Wprowadzi we wnętrzu letni nastrój i doskonałą lekkość. Jesienią i zimą taki sprzęt z wakacyjną duszą jest w stanie pojawić się na dłużej w domu, a latem, oraz w cieplejszych momentach wiosny i jesieni swobodnie można przenieść go do ogrodu, lub na taras. Jest możliwość też zdecydować się na standardowy model przyczepiany hakami do ściany, bądź na fotel brazylijski, jaki montuje się do stropu.


szara podłoga
Author: uroczysko.net.pl
Source: http://www.flickr.com


Równie atrakcyjnym pomysłem co hamak, jest szara podłoga nasza strona w pokoju. Kolor szary na podłodze jest wszechstronny i daje wiele wariantów aranżacji wnętrz. Dzięki samej tylko zmianie dodatków w prosty sposób wprowadza się aurę ciepłej, kameralnej atmosfery, czy też chłodnej i minimalistycznej.


Szara podłoga w pokoju stanowi sama w sobie całkiem neutralną bazę. To detale, takie jak tekstylia, meble, czy odcień kompletu wypoczynkowego nadadzą jej ton i wyraz.
Do szarej podłogi w salonie korespondują zarówno meble z czarnego drewna, jak i proste umeblowanie z jasnej sosny i dębu. Intensywny dywan w jednobarwnym towarzystwie szarej posadzki i antracytowych sprzętów wyglądać będzie zjawiskowo i zada szyku pełni aranżacji.

Tags: sprzęt, komplet, interes