Gdy urządzamy własny dom, dumamy o tym, że trzeba powiesić obrazy na ścianach - a może jedna ściana mogłaby być obrazem?

Posted on 12/06/2019 7:15am

Gołe mury w mieszkaniu nie bywają zbytnio miłym widokiem. Dla naszych oczu zawsze korzystniej jest, kiedy możemy na coś popatrzeć oraz zająć czymś myśli.
Kolorowa fototapeta na ścianę
Author: Pink Sherbet Photography
Source: http://www.flickr.com
Dla pewnych ludzi obrazy będą tym, co daje im spokój, a inni wybiorą portrety członków rodziny albo zdjęcia z dalekich wypraw.

Niejeden powinien tak udekorować własny dom, aby czuć się tam jak u siebie. W ostatnim czasie bardzo modne zaczynają na powrót być fototapety. Zajmują one powierzchnię jednej ściany i dzięki temu niezwykle przykuwają uwagę.

Jeśli chcesz być na bieżąco w tym wątku, to przyda Ci się aktualna publikacja (http://www.invado.pl/drzwi-wewnetrzne). Znajdziesz ją pod zaznaczonym poniżej linkiem. A jeżeli będziesz miał wątpliwości, z przyjemnością na nie odpiszemy!Jeśli zdecydujemy się na fototapetę do pokoju gościnnego trzeba pomyśleć o czymś relaksacyjnym - co uspokoi nasze myśli po nerwowym dniu w biurze. Pod tym względem foto tapety z lasem bywają szalenie modne. Oliwkowy kolor działa na nas relaksacyjnie. Wobec tego będziemy mogli siedzieć wygodnie na kanapie i godzinami spoglądać na piękne zdjęcie rysujące się tuż przed naszymi oczyma.

Fototapeta, przykładowa grafika na fototapetę
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Jeśli na przykład zastanawiamy się nad tym, aby umieścić fototapetę w pokoju swojego syna, który jest fanem [AG=futbol]u, to warto może zakupić coś idealnego dla niego. Jeśli interesują nas takie fototapety ze stadionem jest najlepszym pomysłem. Na pewno kibic doceni nasz gest i niezwykle przypadnie mu do gustu nowy charakter jego pokoju.

Z pewnością będzie chwalił się wszystkim znajomym tym, jak rewelacyjną fototapetę ma w pokoju. Jeśli dodatkowo wiemy jaki jest jego ulubiony klub piłkarski, to mamy możliwość kupić fototapetę dokładnie ze stadionem, na którym jego ulubiona ekipa gra mecze.Tags: dom, gra, ściany, Syn