Galeria na każdej ścianie

Posted on 28/06/2019 7:21am

Powszechnie zwykło się sądzić, że to jak się nosimy jest odzwierciedleniem naszej osobowości. Strojem pokazujemy siebie, stan ducha, to co nam w danej chwili w „duszy gra”. W domu natomiast, takim białym płótnem na którym, jak artysta jesteśmy w stanie przedstawić swoje emocje są... ściany. To one stają się naszą prywatną galerią.

sprawdź przedsiębiorstwo firmy Demur
Czasem są to umieszczone w ramkach za szybą zdjęcia, które coraz częściej uciekają z albumów na ściany – stając się przy tym oryginalną ozdobą naszych mieszkań. Fotografie z podróży, uroczystości rodzinnych, szczęśliwych chwil automatycznie odsyłają nas w przeszłość. Wystarczy na chwilę zatrzymać wzrok na zdjęciu naszego dziecka, a uśmiech na twarzy pojawia się nam samoistnie. Dobrze jest jednak już przed powieszeniem zdecydować się na kolor i materiał ramek, w które oprawimy skarby – zharmonizować ze stylem pomieszczenia. Niektóre galerie domowe potrafią zapewnić piorunujące wrażenie! Interesujące jest to, iż galerie sprawdzą się w każdym z pomieszczeń – na pustej ścianie, nad kanapą, czy nawet nad wanną. Zdjęcia jednak powinny mieć wspólny motyw czyli w podobnym stylu ramki, tematykę albo kolor. Warto zastanowić się, nad rozmieszczeniem obrazów – tak aby tworzyły estetyczną kompozycję. Wielu projektantów uważa, by zachować takie same odległości pomiędzy ramami.

Niesamowicie prezentują się zdjęcia w połączeniu ze sztuką i pamiątkami. Nowoczesny obraz górujący na tle zdjęć odegra główny punkt dekoracyjny naszego wnętrza. Wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarkę internetową frazę: nowoczesne obrazy na ścianę (tu zobaczysz interesujące propozycje: demur.pl/obrazy/do-salonu), a już za parę dni staniemy się ich szczęśliwymi nabywcami. Nie bójmy się zestawiać przedmiotów, obrazów, które wbrew pozorom do siebie nie pasują. Albowiem to sztuka, a sztuka to piękno.

W ostatnim czasie modne stały się obrazy drukowane na płótnie. Taki wydruk w wielkim formacie interesującego zdjęcia może nam zagwarantować piorunujący efekt.

Jednak najbardziej wdzięcznym dziełem sztuki zawsze będą dla nas rysunki naszych pociech. Nawet nie sądzimy, jak kolorowy rysunek przedszkolaka może zyskać na wartości w chwili gdy ładnie oprawiony w ramkę zawiśnie na ścianie. Wynik naszych poczynań można wzmocnić dodatkowo oświetlając naszą galerię.

Ciekawi Cię ten artykuł? Jeśli tak, to odwiedź źródło łóżka hotelowe a znajdziesz tam ciekawe informacje, które na długi czas zapamiętasz.

Oświetlenie skierowane na obraz nada mu głębi i dodatkowo stworzy ciepły nastrój.

Tags: materiał, Kolor, artysta, dzieci, motyw, efekt, nastrój