Fototapety w aranżacji wnętrz

Posted on 26/04/2019 7:40am

Jeśli posiadasz niewielki salon w bloku, wykorzystaj fototapetę. Jest to sprawdzony sposób na wizualne powiększenie pomieszczenia i na ożywienie jego aranżacji.


W malutkim pokoju dziennym w bloku kapitalnie sprawdzą się fototapety z widokiem, dla przykładu miasta.


termometr
Author: Forecaster
Source: Forecaster


Im będzie on w wyższym stopniu rozległy, tym powierzchnia niedużego pokoju dziennego wyda się większa. Takową fototapetę wskazane jest wyeksponować w zakątku wypoczynkowym, np. na ścianie za kanapą, na wprost niej albo w aneksie jadalniowym- ciekawe fototapety abstrakcja. Jeśli salon urządzony jest dosyć niedrogo, z prostymi sprzętami, możemy nabyć fototapetę wielobarwną, np. fototapety abstrakcja.
Często jednak bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie fototapeta w stonowanych odcieniach – utrzymana w brązach czy czarno-biała. W malutkim salonie w bloku czyni wrażenie, jest efektowna, zaś nie przytłacza. Ważne jest również to, iż łatwiej dobrać do niej pozostałe elementy wystroju, takie jak tapicerkę, umeblowanie aniżeli do fototapety barwnej. Fototapeta z głębokim motywem, zdjęciem rośliny w makroskali poprawniej będzie wyglądała w wielkim wnętrzu. Nadadzą się także jako fototapety do biura. Mały salon w bloku mogłaby zwyczajnie przytłoczyć - . Fototapety znajdziesz w każdym supermarkecie budowlanym, a także w sklepach online, które posiadają ich dostatnią ofertę i na ogół, oprócz własnych wzorów, realizują fototapety na zamówienie.


Możemy przekazać własne zdjęcie do sklepu mejlem i określić, na jakich wielkościach fototapety nam zależy (zająć może ona całą ścianę w niedużym pokoju dziennym w bloku). Te w formacie XXL otrzymuje się w kilku doskonale do siebie dopasowanych kawałkach . Realizacja zamówienia trwa od 3 do 8 dni roboczych.

Tags: Wnętrza, Internet, tapeta, rozwiązanie