Dekoracje ślubne- w jaki sposób je dzisiaj wybierać, by zyskać pewność, że staną się one doskonałą ozdobą tego ważnego dnia?

Posted on 23/08/2021 12:35pm

Na rynku tworzy się coraz to więcej przedsiębiorstw zajmujących się organizacją wesel. Jednym z ich zadań jest upiększenie sali ślubnej, dobór właściwych artykułów, gadżetów oraz kwiatów. Przyszła para młoda może też całością zająć się sama. Nie jest jednak łatwo postawić na jedno rozwiązanie spośród tak mnóstwa projektów występujących czy to w skorowidzach, czy Internecie.
dekoracje ślubne
Author: Izabela Sekuła JakMotyle.pl
Source: abcslubu.pl
Przede wszystkim ozdoby muszą zostać dobrane do charakteru wesela. Jeżeli ślub (zobacz również egzotyczna podróż poślubna) i przyjęcie weselne są wystawne, to dekoracje ślubne również powinny takie być. Świetnie sprawdzą się na przykład piękne kule kwiatowe, przygotowywane z żywych kwiatów oraz dekoracje ze świeczek, które nadadzą odpowiedniego klimatu. Trzeba jednak pamiętać, aby świeczki prawidłowo zabezpieczyć, gdyż w ferworze zabawy łatwo o ich wywrócenie. Doskonałym rozwiązaniem są lampiony, które stanowią ochronę dla świeczki, ale jednocześnie prezentują się naprawdę pięknie.Klasyczna biel będzie świetnie układała się z wszelkim pastelowym jak i silnym odcieniem dodatków. Nie wybiera się jednak barw bardzo ciemnych, gdyż wprowadzają one gniewną aurę do pomieszczenia i zaburzają generalny nastrój ślubu. Z kwiatów z reguły stosowane są róże, aczkolwiek istotniejszym szczegółem jest to , w jakich naczyniach są one umiejscowione. Najbardziej estetycznie wyglądają szklane wazy, jednak biała porcelana również wygląda zawrotnie. Trzeba również zatroszczyć się o to, żeby dekoracje ślubne () nie zasłaniały gościa z przeciwnej stronie stołu w czasie rozmowy, a więc należałoby się zdecydować na mniejsze ozdoby. Jeśli chodzi o ściany sali, nie decydujmy się na wieszanie balonów.

Niejednokrotnie przydarza się, iż poprzez gwóźdź w ścianie czy ciepło żarówki on najprościej wybuchnie, a to prezentuje się niestety niesłychanie nieestetycznie.

Jeżeli opisywana problematyka Cię ciekawi, to masz możliwość uzyskać podobne informacje na podnoszone zagadnienie. W tym celu odwiedź proponowany serwis (https://bubucraft.pl/maskotka-z-imieniem-dziecka).

Gdy Para Młoda chce, by ściany nie były "gołe", decyduje się na girlandę lub delikatne wstążeczki zawieszane naokoło parkietu.

Tego rodzaju dekoracje sali weselnej mogą być rozmieszczone na stolikach w sali, albo na parapetach okiennych od wewnętrznej strony. Świeczniki na stolikach przyczynią się do dodania błysku przy zgaszonym świetle a także goście będą mogli łatwiej się poruszać w mroku.Ponadto płatki róż usypane w nieprzechodnich kącikach sali będą niebanalnym pomysłem. Jeśli sala weselna ma schody, dobrze jest nie pozostawiać ich w "stanie surowym". Dekoratorzy proponują w tym wypadku girlandę, migocące taśmy i znów płatki róż usypane z boku. Goście, którzy będą nimi przechodzić zdołają wyczuć nastrój zamkowy.

Ogromnie obfity asortyment dodatków może być zarówno zbawieniem jak i zmorą ludzi wybierających dekoracje na salę ślubną. Najważniejsze to jednakże brak przesady w dekoracji, ponieważ w przepychu brak jest spoistości. Wypada pamiętać o współgrającej kolorystyce całości, lecz przede wszystkim nastoju, jaki pragniemy, aby panował na przyjęciu.

Tags: kwiaty, dekoracje, sala